Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VW i Google robią nawigację

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VW i Google robią nawigację

    Wolka dla mnie tez odpada, ale jeszcze dlatego ze obok jest cmentarz. :?
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    VW i Google robią nawigację

    Niemiecki koncern samochodowy z Wolfsburga oraz potentat w świecie przeglądarek internetowych Google, pracują nad rozwinięciem wspólnego systemu nawigacji.

    Przedsięwzięcie będzie oparte na danych z projektu "Google Earth". Zamiast standardowych, "płaskich" map, możliwe będzie trójwymiarowe odwzorowywanie terenu, dzięki zastosowaniu procesora graficznego. Chip dostarczy firma nVidia, znana doskonale na rynku komputerowym. Dzięki pomocy wyszukiwarki system będzie pobierał z sieci dodatkowe informacje niezbędne dla kierowcy, takie jak prognoza pogody oraz informacje o stanie dróg.

    Narazie jednak nie rozstrzygnięto, kiedy ten pomysł wejdzie do masowej produkcji. Prace nad doskonaleniem produktu będą trwały do października tego roku w centrum testów, znajdującym się w Kalifornii.
    [mojeauto.pl]
    Załączone pliki
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Bardzo mi się ten pomysł podoba , mam nadzieję że odniesie taki sam sukcjes jak skrzynka DSG
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        Ciekawe co z tego wyjdzie i jaka cena tego cudenka bedzie :?: :?: :?:
        DACAR.team

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X